emsey hastanesi kimin

Emsey Hastanesi Kimin, Emsey Hastanesi Sahibi Kim, Emsey Hastanesi Kime Ait

29 Mayıs 2012 yılında hizmete giren Özel Emsey Hastanesi Uluslararası Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiş olup, 215 yatak kapasitesi, 9 ameliyathanesi, heliport pisti, akıllı bina sistemi, özel iklimlendirme sistemi, kojenerasyon sistemi, bebek anne dostu hastane ünvanına sahiptir. Peki Emsey Hastanesi Kimin ve kim tarafından kurulmuştur.

Emsey Hastanesi Semerkand Yayın Grubuna aittir. Hastane binası İstanbul Kurtköy'de dir. Hastanenin Genel Müdür görevini Prof. Dr. Hayreddin YEKELER yapmaktadır. Hastanede Standart, Süit, VIP Suit odaların yanı sıra bir de oldukça şaşaalı dekore edilmiş, otellerin kral dairelerini aratmayan 230 metrekarelik 'King Süit' odası vardır. Emsey Hastanesi 100 milyon dolar yatırımla Semerkand Yayın Grubu'nun sahibi Erol Ailesi tarafından kurulmuş ve bu sektörde hızla büyüme potansiyeli olan bir hastanedir. Semerkand Yayın Grubu Menzil Cemaati ile yakınlığı bilinmektedir.
Emsey Hastanesi hastalarına otel konforunda hizmet veren bir anlayışla karşımıza çıkıyor. Günümüz hastane hizmetlerinden farklı bir tarz yakalayan hastane sağlık alanında verdiği standart hizmetlerine otelcilik hizmetini de ekleyerek kendi sektöründe farklılık yaratmaya hazırlanıyor. Barok döneminin yansıtıldığı odalarda kendinizi 7 yıldızlı bir otelin odasında hissedebilirsiniz.Hastaneyi dilerseniz sanal tur ile gezebilirsiniz.2 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger