t24 kimin

T24 Kimin ? T24 Sahibi Kim ? T24 Kime Ait ? T24 Kimindir ? 

Keskin Kalem Yayıncılık ve Tic. A.Ş.'nin sahibi olduğu T24, Eylül 2009 tarihinde yayın hayatına başlayan ve halen devam eden internet gazetesidir. Peki T24 Kimin ? Kısa bir dönem önce Tempo24 adıyla Hürriyet binasından yayın yapan internet sitesi, adına daha sonra T24 olarak değiştirmiştir. Genel yayın yönetmenliğini Doğan Akın'nın yürüttü medya kuruluşunda Hasan Cemal, Baskın Oran gibi yazarların köşe yazıları yayınlanmaktadır. T24 sitesi "Mustafa Balbay’ın Tartışılan Günlükleri" gibi dizi ve röportajları yayınlamasıyla adından sıklıkla söz ettirmiştir.

Keskin Kalem Yayıncılığın ayrıca diken.com.tr adlı internet haber gazetesi de bulunmaktadır. Diken gazetesinin kurucusu, Sedat Simavi'nin torunu Harun Simavi'dir. Sedat Simavi aynı zaman da Hürriyet Gazetesinin kurucusudur. Sedat Simavi  İnci, Diken, Karikatür gibi mizah dergilerini yayınlamıştır. Ayrıca Türkiye Gazeteciler Cemiyeti kurucuları arasında dır.








Not: Yukarıda yazılan bilgiler t24 kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz t24 kimin ve sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir. Burada yazılan bilgiler Aralık 2016 'da hazırlanmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger