Bim Kimin

Bim kimin ? Bim kime ait ? Bim sahibi kim ? 
Bim kimin malı ? Bim market kimin ? Bim market Sahibi ?

1995 yılında 21 mağazayla faaliyetlerine başlayan BİM (Birleşik Mağazalar A.Ş.) ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir. 

BİM (Birleşik Mağazalar A.Ş.) 1995 yılında 21 mağazayla faaliyetlerine başlamıştır.Temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteli ürünleri tüketiciye ulaştırmaktır. Yüksek indirim (hard-discount) modelini Türkiye de ilk uygulayan firmadır. Peki bim sahibi kim ? bim kimin ? Bim market portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.Haftalık olarak güncellenen bim aktüel ürünler sayesinde, tüketicinin yoğun ilgisi görülmektedir.Bim marketin büyük çoğulluğu hakla açık olmasının yanında firmanın sahipleri arasında en çok hisseye sahip Mustafa Latif Topbaş dır.

Bim Ortaklık Yapısı

Mustafa Latif Topbaş  %14,78
Ahmet Afif Topbaş % 9,39
Abdulrahman El Khereiji  % 2
Firdevs Çizmeci  % 1,15
Fatma Fitnat Topbaş  % 1,00
Ahmed Hamdi Topbaş  % 0,53
Ahmet Hamdi Topbaş  % 0,17
Ömer Hulusi Topbaş  0,12
İbrahim Halit Çizmeci  % 0,00
Diğer (Halka Açık)  % 70,86

Not: Yukarıda yazılan bilgiler Bim kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz Bim kimin ve Bim sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Mart 2015 'de alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

1 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger