Starcity AVM Kimin

Starcity AVM Kimin ? Starcity AVM Kime Ait ? Starcity Kime Satıld ? 

Starcity avm Boyner Holding ve Yıldız Holding’in ortaklaşa yaptıkların projelerden birisidir. Starcity istanbul yenibosnada Altınyıldız fabrikası arazisinde 2010 yılında faaliyete geçmiştir.Yaklaşık 134 bin metrekare üzerinde inşa edilen alışveriş merkezinde 46 bin metrekare kiralanabilir alan bulunmaktadır. Beymen Outlet, 5M Migros, LCC Waikiki, DeFacto, Mango Outlet ve Teknosa gibi ünlü markaları bünyesinde bayındıran alıveriş merkezi outlet konseptiyle hizmet vermektedir.

Starcity AVM’nin yıllık 5 milyon civarında ziyaretçisi bulunmaktadır. Yıldız Holding ve Boyner Holding’in ortak olduğu Starcity Alışveriş Merkezin satılması için 2015 yılında görüşmelerin başladığına yönünde haberler gelmeye başladı. %60 Murat Ülker %40 Boyner Holding ortaklığı ile kurulan alış veriş merkezi için istenen bedel 80 milyon euro dur.Yıldız Holding bu satışı; Ak Gıda'yı Fransızlara sattıktan sonra ikinci büyük satışı oldu.İletişim Bilgileri 
Adres: Köyaltı Mevkii Merkez Mahallesi 
Değirmenbahçe Caddesi Kavak Sokak No:2 
Yenibosna/İSTANBUL 
Telefon: (0212) 603 40 40 (0212) 603 40 41 
Faks: (0212) 603 40 45

Not: Yukarıda yazılan bilgiler Starcity AVM  kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz Starcity AVM  ve sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Nisan 2015 'de alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger