mardan palace sahibi kim

Mardan Palace Sahibi Kim ? Mardan Palace Kimin ? Mardan Palace Kimidir ? Mardan Palace Kim Kurdu?

Açılışından bir süre sonra ödenmeyen borçları yüzünden kapanan ve daha sonra icralık olan mardan palace hotel daha sonra borçlarının ödenmesiyle yeniden faaliyetine başlamıştır.Peki 23 Mayıs 2009 tarihinde hizmete giren mardan palace sahibi kim dir? 

Mardan palace sahibi dünya en elit sosyete gruplarının arasındaki yer alan, kendisi de Yahudi olan Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov dur.Antalya da kurulan otel Avrupa'nın 7 yıldızlı en lüks otelidir. Otelin maliyeti yaklaşık 1 milyar dolar dır. Mardan Palace Otel’in inşasında Mısır dan özel kum getirilmiştir. Otel Türkiye’nin en büyük havuzuna sahiptir. Mardan Palace 180 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Otel tasarımı aklınıza gelebilecek en lüks şekilde tasarlanmıştır.Mardan Palace otel’in açılışına dünyaca ünlü bir çok sanatçı katılmıştır. 

Mardan Palace Otel Antalya Uluslararası Havalimanına 25 dakika uzaklıkta olup, Akdeniz Bölgesinin en lüks oteli Mardan Palace Antalya, geçmişin zarafeti ve günümüzün modern lüksünü yeniden tanımlayan bir anlayış ile yapılmıştır.
Not: Yukarıda yazılan bilgiler mardan palace kimin ve mardan palace sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz mardan palace sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Eylül 2015 'de alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger