Hızlıal Kimin

Hızlıal Kimin ? Hızlıal Sahibi Kim ? Hızlıal Kim Kurdu ? Hızlıal Kime Ait ?

Hızlıal Gold Bilgisayar bünyesinde 2007 yılında kurulmuştur. Hizlial.com da bilgisayardan beyaz eşyaya, mobilyadan kozmetik ürünlerine kadar binlerce ürün bulabilirsiniz. Türkiye’nin önemli e-ticaret markalarından birisidir. 


Peki hızlıal kimin ? şirketin sahibi gold bilgisayarında sahibi olan Trend Mağazacılık ve İnternet Hizmetleri A.Ş. dir. Hızlıal son yıllarda atağa kalkarak büyük bir başarıya imza atmış ve e-ticaret pastasındaki payını büyütmüştür. Ayrıca hepsiburada'nın da kurucusu olan, bir çok e-ticaret sitesinde yöneticilik yapan Kaan Dönmezi Genel Müdür olarak sitenin başına getirmiştir. Hızlıal ve Gold bilgisayarın sahibi Ömer Dinç tir.

Hızlıal İletişim

Genel Merkez: Tophanelioğlu Cad. No:4/1 34662 Altunizade/İSTANBUL 
Lojistik Merkezi: Organize Sanayi Bölgesi 1. Cd. No:13 Ümraniye/İSTANBUL 
Telefon: (0216) 645 00 75 
Faks: (0216) 645 00 50 
Eposta:musterihizmetleri@hizlial.com


Ömer Dinç
Kaan Dönmez


Not: Yukarıda yazılan bilgiler Hızlıal kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz Hızlıal kimin ve sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Ekim 2015 'de alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger