Kaynak Holding Kimin

Kaynak Holding Kimin ? Kaynak Holding Sahibi Kim ? Kaynak Holding Kime Ait ?

Kaynak Holding bir çok marka ve şirketi bünyesinde barındıran son yıllarda adı FETÖ/PYD soruşturmasında geçen ve son olarak kayyum atanan şirkettir.Peki Kaynak Holding kimin yani sahibi kim? Holding bünyesinde hangi şirketler ve markalar yer almaktadır.

Kaynak Holding'in temelleri 1979 yılında atılmıştır. bünyesinde bir çok şirketi barındıran holding'e 2015 yılında kayyum atanmıştır. 674 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Eylül 2016 yılında holding TMSF ye devredilmiştir.

Kaynak Holding Şirketleri


Kaynak Holding bünyesinde 8 bin 53 çalışan bulunmakta ve pek çok şirket ve marka yer almaktadır. Kaynak Kültür Yayın Grubu, Zambak Okul Yayın Grubu, Sürat Sınavlara Hazırlık Yayın Grubu, Kaynak Telif Ajansı, NT Mağazaları, Gökkuşağı, Çağlayan Matbaası, Kaynak Kağıt, Kaynak Medya, Sürat teknoloji, Sürat Eğitim Araçları, Alfa, PAL, Inspire, Nüanstur, Sürattur, Sürat Kargo, Sürat Lojistik, Bereket Yemek, İtina Toptan Gıda, İtina Et ve Süt Ürünleri firmaları Kaynak Holding çatısına dahildir. Bunların yanında Kaynak Vakfı ve Kaynakder dernekleri bulunmaktadır.

Not: Yukarıda yazılan bilgiler Kaynak Holding Kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz Kaynak Holding kimin ve sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Ekim 2016 'de alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger