Günaydin Et Sahibi

Günaydın Et Kimin, Günaydın Et Sahibi, Günaydın Et Sahibi Kim, Günaydın Et Kime Ait 

İstanbul Bostancı’da küçük bir kasap dükkanı olarak faaliyetine başlayan Günaydın Et  “Et Bizim İşimiz” diyerek, kalite ve lezzet konusunda asla ödün vermeden çalışarak bugünlere kadar gelmiştir. İlk olarak İstanbul Anadolu yakasında en popüler et lokantası olarak başlayan Günaydın Et, bugün her biri öz sermaye ile kurulmuş olan 37 şube, 1 merkez lojistik ve 1 merkez depo olmakla birlikte restoran sektöründe Türkiye’nin devleri arasındadır. 

Peki Günaydın Et Sahibi kim, Günaydın et kurusu ve sahibi Cüneyt Asan 2014 yılında firmanın %70 hissesini Ferit Şahenk, ve Azeri yatırımcı Mübariz Mansimov'a satarak dünya piyasasına açılmayı hedeflemektedir. Günaydın Et zincirlerinin yüzde 70'ini satın alan ortaklar, hisseleri yüzde 35'er olarak paylaştılar. Şahenk ile Mansimov'un Günaydın Et'in yüzde 70'i için yaklaşık 350 milyon TL ödediği kulislerde konuşulanlar arasındadır.Günaydın Et'i özellikle sirkülasyonun yüksek olan AVM, trafiğin yoğun olduğu caddelerde restoran işletmeciliği yapmaktadır. 

Günaydın Et, dört farklı mağazacılık konsepti ile perakendecilik sektörüne hizmet vermektedir. Köfte Döner Kasap & Steakhouse Kebap Restaurant Burger House müşterilerine misafir gözü ile bakan ve kendi evlerindeki kadar rahat ve güvende hissetmeleri için çalışan Günaydın Et, mekanlarında bu muhteşem lezzetlerin yoğun et kokusu ile gölgelenmemesini ilke edinmiş ve Morend kebapçılık anlayışını Türkiye’de yerleştirmiştir.


Not: Yukarıda yazılan bilgiler Günaydın Et Sahibi Kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz Günaydın Et kimin ve sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler Kasım 2016 'da temin edilmiştir.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger