cnbce kimin

CNBC-e kimin ? CNBC-e Sahibi Kim ? CNBC-e Kime Satıldı ? CNBC-e Kime Ait ? 

cnbe-e, Doğuş Yayın Grubu ve NBC Universal ortaklığı ile Ekim 2000 tarihinde Türkiye'de yayın hayatına başlamıştır.Ağırlık olarak ekonomi ve yaban dizi yayınları yapılmaktadır. Kanal yayın politikasını gündüz ve akşam kuşağı olarak ikiye ayırmaktadır. Gündüz kuşağında iş dünyasının bilgi ihtiyacını karşılamak ve ekonomi hakkında bilgileri gerçek zamanlı olarak izleyiciye sunmaktır.Akşam kuşağında ise özellikle dünyada popüler olan yabancı dizileri ve filmleri alt yazılı olarak izleyiciyle buluşturmaktadır.

Peki her kezin merak ettiği cnbce kimin ? sorununa verilebilecek cep ise Doğuş Yayın Grubudur.Ancak Ferit Şahenk'in sahibi olduğu CNBC-e'in satılması için 2015 yılında, dünyanın önde gelen ücretli TV programcısı Discovery Communications ile anlaşmıştır.Ancak reklam satış temsilciliği yine Doğuş Yayın Grubu'n da kaldı.
Not: Yukarıda yazılan bilgiler cnbce kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz cnbce kimin ve cnbce sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Temmuz 2015 'de alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger