collezione kimin

Collezione Kimin ? Collezione Kim Kurdu ? Collezione Sahibi Kim ? Collezione Kime Ait ?

Hazır giyim denildiği zaman özellikle gençlerin tercih ettiği collezione kimin ? Collezione giyim sektörün de marka olma yolculuğuna 1987 yılında Bakırköy’de açtığı ilk mağazası ile başlamıştır. Collezione kurucusu ve sahibi Ekrem Akyiğit‘tir.Yurt içinde yaygın mağaza zincirinin yanında yurt dışında da 21 ülkede mağazası bulunmaktadır. İlk Yurt dışı mağazası Almanya ardında Suudi Arabistan ve Gürcistan da açmıştır.Kısaca Collezione 

Collezione mağazaları, ‘fast fresh fashion’ anlayışı ile kaliteli ve moda ürünleri kendini genç hisseden müşterileriyle bir araya getirmektedir. Collezione giyim, stil ve yaşam tarzı ile farklılaşarak, özellikle gençlerin en çok tercih ettiği moda markası dır. Collezione da bayan-erkek giyimin yanında çanta, gözlük, kozmetik, saat gibi şeçitli aksesuar ürünlerini de bulabilirsiniz. E-ticaret sitesinde de satış yapan firma 60TL üzeri alışverişler de kargo ücreti almamaktadır.Ayrıca koşulsuz iade ve Mağazalardan değişim imkanı bulunmaktadır.
Not: Yukarıda yazılan bilgiler collezione  kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz collezione kimin ve sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Ocak 2016 'de alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger