Maçkolik Kimin

Futbol tutkunlarının uğrak yeri olan Maçkolik kimin ? ve kim tarafından kurulmuştur. Maçkolik sitesi 2002 yılında internet ve mobil ortamlarda projeler geliştirmek amacıyla kurulan kokteyl gruba aittir. Misyonunu bilgi teknolojileri konusundaki birikimini yaratıcı ve kaliteli bir anlayışla mobil ve internet ortamlarında kullanıcılarının hizmetine sunmak olarak tanımlayan Kokteyl grub, vizyon olarak da mobil ve internet ortamında yaratıcı, fonksiyonel, çok kullanıcılı sistemler geliştirmek ve işletmek olarak tanımlamaktadır. 

Kokteyl Grubun sahibi Erdem Yurdanur dur.Grubun mackolik.com haricinde sahadan.com, beygir.com gibi sitelerde mevcuttur. Kokteyl, 30 kişilik ekibi ile internet sektöründe yaratıcı, kendi konusunda lider olabilecek projeler üretmeye devam etmektedir.

Maçkolik Kimin : Kokteyl Grup - Erdem YurdanurNot: Yukarıda yazılan bilgiler Maçkolik kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz Maçkolik kimin ve sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Ocak 2016 'de alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger