Kiğılı Kimin

Kiğılı Kimin ? Kiğılı Sahibi Kim ? Kiğılı Kim Kurdu ?

Türkiyede yaygın mağaza zincirine sahip ve takım elbise denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden olan Kiğılı Kimin ? Kiğılı markasının temelleri, 1938 yılında atılmış olup, ilk mağazasını 1969 yılında Beyoğlu'nda açmıştır. Günümüzde Dünya'nın bir çok ülkesine markasını taşıyan Kiğılı'nın sahibi uzun yıllar fenerbahçe başkan yardımcılığı görevini de yapmış olan Abdullah Kiğılı dır.

Abdullah Kiğılı markasıyla da üst segment ürünleri bulunan ve kaliteli hizmet/kaliteli ürün ilkesiyle sürekli olarak müşterilerinin bir numaralı tercihi haline gelen firma Abdullah Kiğılı tarafından kurulmuştur. Günümüzde pek çok giyim çeşidini üreten firma özellikle erkek giyim de adından söz ettirmektedir. Kısaca Kiğılı 

Kiğılı çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği erkek giyim markasıdır. Yıllar geçse de yenilikçi kimliği ile sürekli değişen yüzüyle karşımıza çıkar.Dünya standartlarında ki koleksiyonları ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürmektedir. Moda sektöründeki trendleri kendi çizgimizle yorumlayarak erkeklerin beğenisine sunan Kiğılı farklı yaş gruplarına yönelik seçenekler de sunmaktadır.Yoğun bir iş toplantılarında özgürce hareket edebileceğiniz takım elbiseler, bir pazar kahvaltısında konfor sunan gündelik tasarımlar, özel davetlerde en şık smokinler veya bir kayak tatilinde içinizi ısıtan trikolar Kiğılı deneyimini zenginleştiren ürünler arasında gelmektedir.

Not: Yukarıda yazılan bilgiler Kiğılı kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz Kiğılı kimin ve sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Ocak 2016 'de alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger