NETGSM Kimin

NETGSM Kimin ? NETGSM Sahibi Kim ? NETGSM Kime Ait ?

Türk Telekom Vodafone ve Turkcell'den sonra Türkiye piyasasına yeni bir GSM operatörü daha giriyor. Sabit numaralarda 100bine yakın abonesi bulunan NETGSM, yılbaşından sonra dördüncü operatör olarak tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Peki Netgsm kimin ;  Netgsm bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren şirketin sahibi Adem Öcal dır. Adem Öcal, aslen Isparta Aksu Koçular Köyünden dir. Uzun yıllar Telekom’da bilgi işlem Müdürlüğü yaptı. 2000 yılında istifa ettikten sonra Netgsm'i kurdu. Öcal, çok uzun süredir üzerinde çalıştığı bir bu projeyi hayata geçirerek sektörde faaliyeti sürdürmektedir.
NETGSM; Sanal Mobil Şebeke Hizmetleri, Sabit Telefon Hizmetleri, ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) ve Altyapı İşletmeciliği lisanslarını alarak bu sektörlerde hizmet sunmaktadır.

NETGSM İletişim Bilgileri:
Şirket Ünvanı: NETGSM İLETİŞİM ve BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
Adres:Batı Bulvarı ATB İş Merkezi G Blok No:194 Macunköy-Yenimahalle / ANKARA
E-mail: info@netgsm.com.tr
Telefon: +90 850 303 0 303 - 90 312 911 0 911
Sorumlu Kişiler: Ali ÖCALNETGSM Yönetim Kurulu Başkanı 
Adem Öcal
Not: Yukarıda yazılan bilgiler NETGSM Kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz NETGSM kimin ve sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler firma resmi sayfasından Kasım 2016 'da alınmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger