yurtiçi kargo kimin

Yurtiçi Kargo Kimin, Yurtiçi Kargo Sahibi Kim, Yurtiçi Kargo Kime Ait, Yurtiçi Kargo Kim Kurdu 

Kargo firmaları arasında köklü kuruluşlarından birisi olan yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren Söz verdiğimiz gibi ! sloganını kullan yurtiçi kargo ilk Türk kargo şirketi olarak 1982 yılında kurulmuştur.

Yurtiçi Kargo Kimin ? Yurt için kargo bünyesinde bir çok firmayı barındıran Araklı Holdingin sahibi olduğu firmadır. Araklı Holding temelleri Dr. İbrahim ARIKAN tarafından 1972 yılında MEF dershanelerini kurmasıyla atılmıştır. Dr. İbrahim ARIKAN 1941 yılında Yozgat’ın Sorgun İlçesi’nin Salur Köyü’nde doğdu. Öğretim hayatı Mimar Sinan İlköğretmen Okulu, Ankara Yüksek Öğretmen Okulu ve 1968-1971 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü asistanlık olarak devam etti. 1972 yılında MEF (Modern Eğitim Fen) Dershanesi’ni kurarak iş hayatına atılmış oldu. 2 Şubat 2016 da vefat etmiştir.

Araklı Holding bünyesindeki şirketler ; MEF Okulları, MEF Uluslararası Okulları, MEF Üniversitesi, Enmersan A.Ş., Günarı Mermer Ltd. Şti, Arıkanlı İnşaat, Yurtiçi İnşaat, Arı-En Elektrik Üretim, Atom Elektrik, 1000 Volt Post Prodüksiyon, Yurtiçi Kargo, Yurtiçi Lojistik, ARI-TUR, önde gelen şirketler dir.


Not: Yukarıda yazılan bilgiler yurtiçi kargo kimin ve sahibi kim kelimesine ait arama motoru sonucu bulduğumuz yurtiçi kargo kimin ve sahibi kim kelimesi sonuçları gösterilmektedir. Sitemizde okuduğunuz bilgiler sürekli güncel olmadığından firma sahipleri değişmiş olabilir.Burada yazılan bilgiler Kasım 2016 'da hazırlanmıştır.Buradaki bilgilerden sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız yada değişikliğini bildirmek istiyorsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Kimin © 2013 | Plantilla diseñada por Ciudad Blogger